Сервис

Kepuai е директен производител на оптички влакна осветлување производи од 2008 година, имаме  долгогодишно искуство  во рамките на индустријата и редовно работат со некои од најпрестижните  осветлување дизајнери и архитекти  во светот. Исто така, КПА е еден дистрибутер на Mitsubishi влакна . Со нашата  силна дизајн и инженеринг способности и нашите познавања на персоналот, ќе  има на располагање ресурси за производство на сите наши производи во куќата на нашата 20.000 квадратни нога во Longgang округ Шенжен, Кина, освен тоа, ние имаме  една продавница proformance во Huaqiang Северна стил за проверка на клиентите . Нашата самостојност во текот на целиот процес на производство не значи само дека ние може да обезбеди пократки доведе пати по наредба од нашите конкуренти, но, исто така, системи за осветлување кои се прилагодени на точниот барања на нашите клиенти.

Значи без разлика дали сте во потрага за да ги собере на казино со ѕвезда ефект осветлување, инсталација базен со боја се менува светла или им наложи на еден-на-еден вид лустерот за ресторан може да  се обезбеди решение за задоволување на вашите потреби.

13

236085047225632444photobank (2)

Ние сме млад и силен тим.

Нашата цел:  Спроведување на квалитет и безбедност осветлување на живот.

Се фокусира на пазарот
се фокусира на потребите на нашите потрошувачи, клиенти и дистрибутери
Излегувај на пазарот и да слуша, да се почитува и да научат
Поседуваат поглед на светот
фокусиран на извршување на пазарот секој ден
Бидете незаситно љубопитен


WhatsApp Online Chat !