25W RGBW fibra optike LED perde perde e shiut waterfall fibra optike

Përshkrim i shkurtër:


Detail Product

Produkt Tags

Specifikimet e produktit:                                                                                              

Work voltage: AC85V-265V                      Power: 25w

LED chip: RGBW LED                                     Remote: RF 28key remote

Lifetime: 50,000 hours                                Engine warranty :1 year

Application: curtain.

Package included:

1x 5w/16w RGBW light engine

1x 28key RF remote controller

Optic fiber cables

1 x Power adapter

1 x User Manual

 

model Burim drite Fiber Diametri Fiber Markë Gjatësia e secilit floku Quantity of cable
AL-SLTZ-1 25W RGBW 0.75mm * 3 AiLi fibër optike s 3.5 milion 120 strands

fiber optic curtain 1313

fiber optic curtain 1212

Application:                                                                                                       

总 应用 2

About Us:                                                                                                          

Shenzhen Kepuai fotoelektrik Teknologjia Co, Ltd,  është një prodhues dhe një furnizues i fibër optike sistemeve dhe ndriçim LED  që nga viti 2008.

Ne kemi  shumë vite eksperiencë  në industrinë dhe rregullisht punojnë me disa nga më prestigjioze  designers ndriçimit dhe arkitektët  në botë.

QQ 图片 20170713115231

Me tonë të  projektimit dhe inxhinierike të fortë aftësitë dhe stafi ynë i ditur, ne  kemi burime në dispozicion për të gjithë prodhimin e produkteve tona në shtëpi në 20.000 këmbë katrore tonë në Longgang Qarkut Shenzhen të Kinës, për më tepër, ne kemi  një dyqan Proformance në Huaqiang veri për kontrollin klientit stil . Jonë e vetë-mbështetja në të gjithë procesin e prodhimit jo vetëm që do të thotë se ne mund të sigurojmë herë më të shkurtër të çojë me urdhër se sa konkurrentët tanë, por edhe ndriçim sisteme që janë të përshtatura me kërkesat e saktë të klientëve tanë.

Pra, nëse ju jeni duke kërkuar për të përshtaten një kazino me ndriçim yll efekt, të instalojë një pishinë me ngjyra ndryshon drita, ose komisionit një llambadar një-e-nje-lloj për një restorant që ne mund të  sigurojë një zgjidhje për të përmbushur nevojat tuaja.

photobank (2)

Ne jemi një ekip i ri dhe i fuqishëm.

Qëllimi ynë:  Sjellja e cilësisë dhe të sigurisë ndriçim të jetës.

Përqëndrohet në treg
të përqëndrohet në nevojat e konsumatorëve tanë, klientët dhe shpërndarësit
të marrë jashtë në treg dhe të dëgjojnë, të vëzhgojnë dhe mësojnë
Posedojnë një botëkuptim
Fokusimi në ekzekutimin në treg çdo ditë
Bëhu insatiably kurioz

photobank (3)

Certification:                                                                                                          

photobank (2) photobank (1)photobank

Packaging:                                                                                                          

Standard Paketimi: kuti kartoni

Paketimi për llambadar: kuti druri

packaging11

Transportation:                                                                                                      

123

FAQ:                                                                                                                         

1, A mund të zgjidhni modele të ndryshme të fibrave të jetë përdorim të përzier?
Po, ju mund të zgjidhni ndonjë model të ndryshëm dhe të përdorim të përzier.

2, A mund të marrë mostra?
Po, të mirëpritur për të marrë mostrat për testim.

3, Si mund të instaloj fibra optike dritë peizazh në natyrë me veten time?
Ka udhëzimi dhe vizatimet që vijnë me mallrat, ndjekin vetëm ajo, e thjeshtë dhe e lehtë për të instaluar.

 

Nëse ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të email mua në carrie@szkepuai.com, ose telefononi në +86 137 6034 3155.

 

 

 


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat !