Fiber optike ndriçim pishinë fibra kabllorë optike instalimit parket

Përshkrim i shkurtër:


 • Markë Fiber: Mitsubishi
 • Diameter fibra: 0.75mm * 7 fijet & 1.2mm * 14 fijet & 1.5mm * 1 fijet
 • Motor të lehta: DMX 1002 / DMX 502 / DMX 1001 & 75W motor të lehta
 • Fundi i përshtatshëm: Optional
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Specifikimet e produktit:                                                                                        

  Një kabllo fibër optike është një kabëll që përmban një ose më shumë fibra optike që janë përdorur për të transmetuar dritën. elementet e fibra optike janë në mënyrë tipike të veshura në mënyrë individuale me shtresa plastike dhe të përfshira në një tub mbrojtëse të përshtatshme për mjedisin ku kabllo do të shpërndahen.

   
  Në përgjithësi, ne sugjerojmë duke përdorur 1.5mm * 1 kabllo, 0.75mm * 3 kabllor dhe 1.2 * 14 kabllo për ndërmarrjet e vogla, të mesme dhe spote të mëdha, plus 75W / 45W / DMX1002 motor të lehta.
   
  Nëse ju doni të dekoroj buzë të pishinë, ne sugjerojmë duke përdorur anësore 10mm fibrave shkëlqim dhe DMX 1002 motor të lehta. 
  Ju lutemi të na dërgoni kërkesën tuaj me vizatimet dhe kërkesat, atëherë ne do të ju dërgoj një quotatio

   

  fibër optike ndriçim pishinë 2

  fibër optike pishinë ndriçimi

  Si për të instaluar:                                                                                                            

  ndriçim pishinë

  Aplikacion:                                                                                                                

  总 应用 2

  Rreth Nesh:                                                                                                                     

  Shenzhen Kepuai fotoelektrik Teknologjia Co, Ltd, është një prodhues dhe një furnizues i fibër optike sistemeve dhe ndriçim LED që nga viti 2008.

  Ne kemi shumë vite eksperiencë në industrinë dhe rregullisht punojnë me disa nga më prestigjioze designers ndriçimit dhe arkitektët në botë.

  QQ 图片 20170713115231

  Me tonë të projektimit dhe inxhinierike të fortë aftësitë dhe stafi ynë i ditur, ne kemi burime në dispozicion për të gjithë prodhimin e produkteve tona në shtëpi në 20.000 këmbë katrore tonë në Longgang Qarkut Shenzhen të Kinës, për më tepër, ne kemi një dyqan Proformance në Huaqiang veri për kontrollin klientit stil . Jonë e vetë-mbështetja në të gjithë procesin e prodhimit jo vetëm që do të thotë se ne mund të sigurojmë herë më të shkurtër të çojë me urdhër se sa konkurrentët tanë, por edhe ndriçim sisteme që janë të përshtatura me kërkesat e saktë të klientëve tanë.

  Pra, nëse ju jeni duke kërkuar për të përshtaten një kazino me ndriçim yll efekt, të instalojë një pishinë me ngjyra ndryshon drita, ose komisionit një llambadar një-e-nje-lloj për një restorant që ne mund të sigurojë një zgjidhje për të përmbushur nevojat tuaja.

   

  photobank (2)

  Ne jemi një ekip i ri dhe i fuqishëm.

  Qëllimi ynë: Sjellja e cilësisë dhe të sigurisë ndriçim të jetës.

  Përqëndrohet në treg
  të përqëndrohet në nevojat e konsumatorëve tanë, klientët dhe shpërndarësit
  të marrë jashtë në treg dhe të dëgjojnë, të vëzhgojnë dhe mësojnë
  Posedojnë një botëkuptim
  Fokusimi në ekzekutimin në treg çdo ditë
  Bëhu insatiably kurioz

  Certifikim:                                                                                                              

  photobank (1) photobank (2) photobank

  paketimi:

  Standard Paketimi: kuti kartoni.

  Paketimi për llambadar: kuti druri.

  packaging11

  Transportation:

  123

  FAQ:

  1, A mund të zgjidhni modele të ndryshme të fibrave të jetë përdorim të përzier?
  Po, ju mund të zgjidhni ndonjë model të ndryshëm dhe të përdorim të përzier.

  2, A mund të marrë mostra?
  Po, të mirëpritur për të marrë mostrat për testim.

  3, Si mund të instaloj fibra optike dritë peizazh në natyrë me veten time?
  Ka udhëzimi dhe vizatimet që vijnë me mallrat, ndjekin vetëm ajo, e thjeshtë dhe e lehtë për të instaluar.

   

  Nëse ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të email mua në carrie@szkepuai.com, ose telefononi në +86 137 6034 3155.

   


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !