LED fibra optike yll tavan kit për mur dhe tavan dekorim

Përshkrim i shkurtër:


 • Fiber Markë: Taiwan Aili
 • Fibra Diametri: 0.75mm & 1.0mm
 • Engine dritë: 5W / 16W
 • Sasia Fiber: 200 fillesat / 300 fillesat
 • Dekorimi Area: 4 metër katror / 6 metra katrorë
 • Aplikimi: Wall & tavan
 • Çmimi: US $ 47 - $ 64 US
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Specifikimet e produktit:                                                                                       

  1. Colorful 16W RGBW 8 Color Ndryshimi LED Optic Lights Star tavan Kit

  2. Remote kontrollit on / off switch, Remote Control ose manual, 20m telekomandë distence, përshtatjen ndryshimin e ngjyrës dhe shpejtësinë.

  3. ndriçimi Remote pa energji elektrike, ngrohje, UV, dhe infra të kuqe.

  model Aplikacion fibër Burim drite Specifikim
  AL-JTTZ-1 Mur / tavan Dekorimi (mund të dekoroj muret 2-4 m² me yje dhe tavanet) Markë: Aili
  Diametri: 0.75mm / 1.0mm
  5W Sasia: 200pcs
  gjatësia e secilit fibra: 2 m, 3 m
  AL-JTTZ-2 16W Sasia: 200pcs
  gjatësia e secilit fibra: 2 m, 3 m
  AL-JTTZ-3 Mur / tavan Dekorimi (mund të dekoroj muret 4-5 m² me yje dhe tavanet) 16W Sasia: 300pcs
  gjatësia e secilit fibra: 2 m, 3 m, 4m

  kit fibra optike

  fibra optike kit 13

  Si për të instaluar:                                                                                                   

  满天星 安装 简图

  Aplikacion:                                                                                                               

  总 应用 2

  Rreth Nesh:                                                                                                                    

  Shenzhen Kepuai fotoelektrik Teknologjia Co, Ltd,  është një prodhues dhe një furnizues i fibër optike sistemeve dhe ndriçim LED  që nga viti 2008.

  Ne kemi  shumë vite eksperiencë  në industrinë dhe rregullisht punojnë me disa nga më prestigjioze  designers ndriçimit dhe arkitektët  në botë.    

  QQ 图片 20170713115231

  Me tonë të  projektimit dhe inxhinierike të fortë aftësitë dhe stafi ynë i ditur, ne  kemi burime në dispozicion për të gjithë prodhimin e produkteve tona në shtëpi në 20.000 këmbë katrore tonë në Longgang Qarkut Shenzhen të Kinës, për më tepër, ne kemi  një dyqan Proformance në Huaqiang veri për kontrollin klientit stil . Jonë e vetë-mbështetja në të gjithë procesin e prodhimit jo vetëm që do të thotë se ne mund të sigurojmë herë më të shkurtër të çojë me urdhër se sa konkurrentët tanë, por edhe ndriçim sisteme që janë të përshtatura me kërkesat e saktë të klientëve tanë. 

  Pra, nëse ju jeni duke kërkuar për të përshtaten një kazino me ndriçim yll efekt, të instalojë një pishinë me ngjyra ndryshon drita, ose komisionit një llambadar një-e-nje-lloj për një restorant që ne mund të  sigurojë një zgjidhje për të përmbushur nevojat tuaja.

   

  photobank (2)

  Ne jemi një ekip i ri dhe i fuqishëm.

  Qëllimi ynë:  Sjellja e cilësisë dhe të sigurisë ndriçim të jetës.

  Përqëndrohet në treg
  të përqëndrohet në nevojat e konsumatorëve tanë, klientët dhe shpërndarësit
  të marrë jashtë në treg dhe të dëgjojnë, të vëzhgojnë dhe mësojnë
  Posedojnë një botëkuptim
  Fokusimi në ekzekutimin në treg çdo ditë
  Bëhu insatiably kurioz

  Certifikim:                                                                                                              

  photobank (1) photobank (2) photobank

  paketimi:                                                                                                                  

  Standard Paketimi: kuti kartoni.

  Paketimi për llambadar: kuti druri.

  packaging11

  Transportation:                                                                                                           

  123

  FAQ:

  1, A mund të zgjidhni modele të ndryshme të fibrave të jetë përdorim të përzier?
  Po, ju mund të zgjidhni ndonjë model të ndryshëm dhe të përdorim të përzier.

  2, A mund të marrë mostra?
  Po, të mirëpritur për të marrë mostrat për testim.

  3, Si mund të instaloj fibër optike dritë peizazh në natyrë me veten time?
  Ka udhëzimi dhe vizatimet që vijnë me mallrat, ndjekin vetëm ajo, e thjeshtë dhe e lehtë për të instaluar.

   

  Nëse ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të email mua në carrie@szkepuai.com, ose telefononi në +86 137 6034 3155.

   


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !